Fanklubowa składka na 2023 r.

Kat.: Fanklub Utw.: 01.01.2023 markos E-mail
Wiedeń 2009 - fot: Basia KnappikWiedeń 2009 - fot: Basia Knappik

Drodzy Fani Bruce'a Springsteena! Tradycyjnie przez pierwszych kilka miesięcy każdego roku zbieramy fundusze na naszą działalność. Bez waszych składek Blood Brothers Poland by nie było.
UWAGA! Wszystkich zainteresowanych odsprzedażą lub kupnem biletów na tegoroczną trasę prosimy o korzystanie z modułu komentarzy pod tym artykułem!  

Fanklub Blood Brothers jest organizacją niedochodową i nie jest nastawiony na zysk. Jednak nasza działalność wiąże się z corocznymi wydatkami (opłata domen, serwera itd.). Są to koszty na poziomie kilkuset złotych rocznie i przekraczają możliwości finansowe jednej osoby. Dlatego kilka lat temu przyjęliśmy zasadę, że członkowie Fanklubu współfinansują działalność Blood Brothers. Wysokość składki wyliczamy dzieląc roczne koszty działalności Blood Brothers przez liczbę fanklubowiczów deklarujących gotowość opłacania składek.

Ponieważ liczy się dla nas każda złotówka finansowego wsparcia, a jednocześnie mamy świadomość, że nie każdy może mieć możliwość wpłaty całej składki, dlatego zachęcamy fanów Bruce Springsteena do wspierania naszej działalności dowolną, choćby najmniejszą kwotą. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, nawet jeśli będzie to złotówka.

Składka na 2023 rok wynosi 20 zł.
Termin nadsyłania składek - do końca czerwca 2023 r.

Składki prosimy wpłacać na następujące konto:

mBank: 43 1140 2004 0000 3802 7517 8012

Wojciech Markiewicz,
94-234 Łódź, Podchorążych 35b

Koniecznie z dopiskiem: BLOOD BROTHERS + imię i nazwisko osoby wpłacającej.

UWAGA!

Osoby, które chciałyby otrzymywać fanklubowy mailing proszone są o wysłanie prośby na nasz adres: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie jest równoznaczne ze zgodą na otrzymywanie, fanklubowego mailingu. Ale nie obawiajcie się, że będziemy zapychać Wam skrzynki bez potrzeby - mailing wysyłamy sporadycznie, wtedy gdy dzieje się coś naprawdę ciekawego i ważnego.
Prosimy również aby w przypadku zmiany adresu e-mail (co jak się okazuje dość często się dzieje) o jak najszybsze powiadomienie nas. Inaczej nie mamy możliwości zaktualizowania waszych maili.

Pozdrawiam
Wojciech Markos Markiewicz

 

 

Zobacz też:

Odsłony: 32258