Fanklubowa składka na 2018 r.

Kategoria: Fanklub Utw.: 30.01.2018 markos E-mail
Blood Brothers Poland przed koncertem w Hamburgu w 2008 r. fot: Markos
Blood Brothers Poland przed koncertem w Hamburgu w 2008 r. fot: Markos

Drodzy Fani Bruce'a Springsteena!

Fanklub Blood Brothers jest organizacją niedochodową i nie jest nastawiony na zysk. Jednak nasza działalność wiąże się z corocznymi wydatkami (opłata domen, serwera itd.). Są to koszty na poziomie kilkuset złotych rocznie i przekraczają możliwości finansowe jednej osoby. Dlatego kilka lat temu przyjęliśmy zasadę, że członkowie Fanklubu współfinansują działalność Blood Brothers. Wysokość składki wyliczamy dzieląc roczne koszty działalności Blood Brothers przez liczbę fanklubowiczów deklarujących gotowość opłacania składek.

Ponieważ liczy się dla nas każda złotówka finansowego wsparcia, a jednocześnie mamy świadomość, że nie każdy może mieć możliwość wpłaty całej składki, dlatego zachęcamy fanów Bruce Springsteena do wspierania naszej działalności dowolną, choćby najmniejszą kwotą. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, nawet jeśli będzie to złotówka.

Składka na 2018 rok wynosi 15 zł.
Termin nadsyłania składek - do końca czerwca 2018 r.

Składki prosimy wpłacać na następujące konto:

mBank: 43 1140 2004 0000 3802 7517 8012

Wojciech Markiewicz,
94-234 Łódź, Podchorążych 35b

Koniecznie z dopiskiem: BLOOD BROTHERS + imię i nazwisko osoby wpłacającej.

UWAGA!
Osoby, które chciałyby otrzymywać fanklubowy mailing proszone są o ZAŁOŻENIE KONTA w naszym serwisie. Informujemy, że założenie konta na stronie springsteen.pl jest równoznaczne ze zgodą na otrzymywanie,  fanklubowego mailingu. Ale nie obawiajcie się, że będziemy zapychać Wam skrzynki bez potrzeby - mailing wysyłamy sporadycznie, wtedy gdy dzieje się coś naprawdę ciekawego i ważnego.


Pozdrawiam
Wojciech Markos Markiewicz

Odsłony: 26135