Bruce Springsteen wraca na Broadway!

Kategoria: Wiadomości Utworzono: czwartek, 10 czerwiec 2021 WMM E-mail
Soringsteen on Broadway - fot. Rob DeMartinSoringsteen on Broadway - fot. Rob DeMartin

Bruce Springsteen powróci na Broadway tego lata, by zagrać ograniczoną liczbę przedstawień „Springsteen on Broadway”. Pierwsze przedstawienie już w sobotę 26 czerwca. „Springsteen on Broadway” będzie wystawiany do 4 września. Tym razem Boss wystąpi na scenie Jujamcyn’s St. James Theatre.

Bilety na „Springsteen on Broadway” trafiły do sprzedaży w czwartek, 10 czerwca, za pośrednictwem oficjalnego dostawcy biletów SeatGeek.

Bilety drogie, ale i tak szybko się rozchodzą...Bilety drogie, ale i tak szybko się rozchodzą...

– Uwielbiam „Springsteen on Broadway” i jestem podekscytowany, że poproszono mnie o powtórzenie tego programu w ramach ponownego otwarcia Broadwayu” – powiedział Bruce.

Dochód z wieczoru otwarcia „Springsteen on Broadway” w St. James Theatre zostanie przekazany grupie lokalnych organizacji charytatywnych z Nowego Jorku i New Jersey, w tym Boys and Girls Club of Monmouth County, Broadway Cares/Equity Fights Aids, Community FoodBank of New Jersey , Food Bank for New York City, Fulfill (Monmouth & Ocean Counties Foodbank), Long Island Cares, NJ Pandemic Relief Fund oraz The Actor's Fund.

W skład zespołu kreatywnego Springsteena na Broadwayu wchodzą Heather Wolensky (scenografia), Natasha Katz (oświetlenie) i Brian Ronan (dźwięk).

Spektakl „Springsteen on Broadway” oparty na jego bestsellerowej autobiografii „Born to Run”, to wyjątkowy wieczór z Brucem, jego gitarą, fortepianem i jego bardzo osobistymi historiami. Oryginalna seria spektaklu obejmowała 236 wyprzedanych występów w Walter Kerr Theatre Jujamcyn, które rozpoczęły się w październiku 2017 roku, a zakończyły w grudniu 2018 roku. Springsteen otrzymał specjalną nagrodę Tony za występy, które później zostały zaadaptowane na film i album ze ścieżką dźwiękową.

Aby wejść do teatru, widzowie będą musieli przedstawić dowód pełnego szczepienia przeciwko COVID-19.

 

Odsłony: 504