Bruce Springssteen: w 2019 nie będzie trasy E Street Bandu

Kat.: Wiadomości Utw.: 06.12.2018 WMM E-mail
Oświadczenie Bruce'a Springsteena.Oświadczenie Bruce'a Springsteena.

W związku z falą plotek Bruce Springsteen wydał oświadczenie, w którym jasno stwierdził, że w 2019 r. nie będzie trasy koncertowej z udziałem E Street Bandu.

Oto treść oświadczenia, które pojawiło się zarówno na stronie internetowej Bruce'a Springsteena jak i w jego mediach społecznościowych:

Just a note to quell some of the rumors over here on E Street. While we hope to be back with you soon, the E Street Band won’t be touring in 2019. Before I go back to my day job, the year will be consumed with a break after our Broadway run and various recording projects I’ve been working on. We do hope to see you soon, and until then, we have some mighty E Streeters out there regularly performing with their own projects who’d love and deserve your support. All love and Happy Holidays!

- Bruce Springsteen

oraz jego tłumaczenie:

Krótki komentarz, aby uciszyć krążące plotki. Mamy nadzieję, że wkrótce do was wrócimy, ale E Street Band nie będzie koncertował w 2019 r. Zanim wrócę do moich normalnych zajęć, zakończę mijający rok na odpoczynku po występach na Broadwayu i różnych projektach nagraniowych, nad którymi pracowałem. Mamy nadzieję, że niedługo się zobaczymy, ale zanim to nastąpi, mamy kilku wspaniałych muzyków E Street Bandu, którzy regularnie koncertują w ramach swoich własnych projektów, którzy oczekują i zasługują na Wasze wsparcie. Wesołych Świąt!

- Bruce Springsteen

Odsłony: 407