Nowa płyta Bossa? Nowa trasa E Street Bandu? Tylko plotki?

Kat.: Wiadomości Utw.: 04.12.2018 WMM E-mail
Po tym wywiadzie Bruce'a Springsteena ruszyła lawina plotek...Po tym wywiadzie Bruce'a Springsteena ruszyła lawina plotek...

W Sunday Times Magazine ukazał się wywiad z Bruce Springsteenem. Publikacja rozgrzała do białości fanów Bossa i ich łącza internetowe, a internet zalała fala "pewnych" wiadomości o tym, że wkrótce ukaże się nowa płyta Bossa, a w 2019 r. będzie kolejna trasa E Street Bandu.

Tymczasem, patrząc na wpisy Little Stevena i Nilsa Lofgrena na Twitterze, ta radość wydaje się nieco przedwczesna. Owszem Bruce pewnie w końcu wyda swoją nową płytę (bardziej solową niż zespołową) o której już od kilku lat słyszymy, ale do trasy The E Street Bandu raczej jeszcze daleko.

Inna sprawa, że już nie raz było tak, że nawet muzycy E Street Bandu byli przekonani, że najbliższe pół roku mają wolne i mogą zając się swoimi planami, a tymczasem BUM! i Bruce ogłasza nową trasę. Na razie poczytajcie opinie Stevena i Nilsa. Może już za pół roku okaże się, czy mieli rację. Prawdopodobnie Stevie i Nils z dystansem podchodzą do tych pogłosek, bo na pierwszą połowę 2019 r. mają swoje płytowe i koncertowe plany - obaj powinni ponownie pojawić się w Europie.

Odsłony: 903