Helsinki 2012. Najdłuższy koncert Springsteena do pobrania!

Kat.: Wiadomości Utw.: 23.05.2017 Markos E-mail

Bruce Springsteen & The E Street Band - Helsinki 2012

Najdłuższy jak dotąd koncert Bruce’a Springsteena i The E Street Band, a był nim show z 31 lipca 2012 roku na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach, trafił właśnie do sprzedaży! Koncert można kupić w postaci cyfrowej lub na 4 płytach CD.

Latem 2012 roku Bruce Springsteen & The E Street Band przyjechali do Europy na 29, głównie stadionowych koncertów. Finałowy show europejskiej części trasy Wrecking Ball Tour odbył się 31 lipca 2012 roku na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach. Podczas tego koncertu Bruce Springsteen wraz z The E Street Bandem zagrali 33 utwory, a cały występ trwał 4 godziny i 6 minut.

Szkoda, że ekipa Bossa decydując się na wydanie tego koncertu nie dodała do tych 33 utworów akustycznego setu, który dwie godziny przed głównym koncertem, Bruce zagrał dla najwierniejszych fanów zgromadzonych w PIT. Bruce zagrał wtedy:

  • I'll Work For Your Love
  • Leap of Faith
  • No Surrender
  • For You
  • Blinded By the Light

Na pytanie jednego z fanów o brak tych nagrań przedstawiciel firmy NUGS.NET, zarządzającej stroną live.brucespringsteen.net, odpowiedział: Sadly, the pre-show was not recorded

 

Koncert z Helsinek dostępny jest w kilku formatach: od stratnego MP3 aż po audiofilski DSD oraz na płytach CD. Ceny zaczynają się od 12,95 USD (MP3). Za płyty CD z opcją pobrania MP3 trzeba zapłacić blisko 35 dolarów, a za pliki w formacie DSD aż 49,95 USD.

Koncert z Helsinek można kupić na stronie: http://bit.ly/springsteen-helsinki-2012

Odsłony: 1116