Nils Lofgren dziękuje za wsparcie

Kat.: Wiadomości Utw.: 09.10.2008 Tłumaczenie: Piotr Piękoś E-mail
Nils Lofgren (fot. Joseph Quever)
Nils Lofgren (fot. Joseph Quever)

Wczoraj, 8 października, Nils Lofgren opublikował na swojej stronie internetowej podziękowania dla fanów za wsparcie jakie otrzymał w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że Nils musiał poddać się operacji stawów biodrowych. Oto tłumaczenie wiadomości od Nilsa:

Muszę przyznać, że wraz z Amy jesteśmy wzruszeni ogromnym wsparciem i zachętą, ciepłymi słowami i nadzieją, które wszyscy nam oferowaliście drogą internetową. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni!

Mój wymagający program rehabilitacji idzie dobrze. Mam wspaniałych lekarzy i terapeutów, którzy mi pomagają. Nigdy nie miałem do czynienia z czymś tak wymagającym  fizycznie, ale również wymagającym cierpliwości i troski.

Wow! Co za przygoda! Wciąż jesteśmy w Nowym Jorku. Mam nadzieję, że powrócę do domu do Arizony w tę sobotę (jeśli wszystko zostanie wyjaśnione od strony medycznej), żeby kontynuować rehabilitację.

Specjaliści powiedzieli mi, że następne 6-8 tygodni powinno być okresem bardzo ostrożnej i krytycznej rehabilitacji. Jednakże, tak szybko jak to tylko będzie możliwe, będę umieszczał na stronie kolejne lekcje gry na gitarze.

Tak więc czekajcie na informacje ode mnie i jeszcze raz dzięki za wsparcie. Myślę, że czeka mnie Super Bowl, na który muszę się przygotować! No i oczywiście czekam z niecierpliwością na moje kolejne akustyczne koncerty (Birchmere itd.). Aha, i informujcie znajomych o darmowym dowloadzie piosenki „Yankee Stadium”! Dzięki.

Trzymajcie się ciepło w tych szalonych czasach.

Bóg z Wami
Nils

Odsłony: 2709