Twitter Holiday Party u ambasadora Stephena D. Mull'a - ze Springsteen'em w tle...

Kat.: Fotogalerie Utw.: 13.12.2013 Wojciech Markos Markiewicz E-mail
fot: Wojciech Markos Markiewicz
fot: Wojciech Markos Markiewicz

W środę 11 grudnia 2013 r. w rezydencji ambasadora USA, Stephena D. Mull'a, odbyło się Twitter Holiday Party. Jako że Pan Ambasador jest fanem Bruce'a Springsteen'a, to w gronie zaproszony gości znalazł się też przedstawiciel naszego fanklubu.

Twitter Holiday Party to przedświąteczne spotkanie, na które ambasador Stephen D. Mull zaprasza osoby, z którymi ma kontakt na Twitterze. Nasz kontakt z Panem Ambasadorem na Twitterze nawiązaliśmy po tym, gdy zamieścił wpis o koncercie Bruce'a Springsteen'a w Lipsku.

Podczas Twitter Holiday Party, Markos wręczył Panu Ambasadorowi naszą fanklubową koszulkę oraz kolekcję trzech fanklubowych smyczek - w tym smyczkę przygotowaną na koncert w Lipsku.

Rozmawialiśmy też o tym co można zrobić, by w końcu Bruce i E Street Band zagrali w Polsce.

Jako że gościliśmy u dyplomaty, podsumujmy to tak: rozmowy toczyły się w duchu wzajemnego zrozumienia i obie strony wyraziły chęć dalszej wzajemnej współpracy. :) Na początek, ze spotkania przywieźliśmy specjalne pozdrowienia od Pana Ambasadora dla Blood Brothers Poland.

Jeszcze jedno w kwestii prezentów - Pan Ambasador zbierał też prezenty dla podopiecznych Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. W imieniu Blood Brothers Poland przekazałem do "worka mikołaja" strzeżonego przez dwóch Marines trzy gwiazdkowe prezenty.

PS. Panie Ambasadorze, w imieniu wszystkich członków fanklubu Blood Brothers Poland, serdecznie dziękuję za zaproszenie na Twitter Holiday Party. Dziękuję też za życzliwość i wsparcie dla naszych marzeń o koncercie Bruce'a Springsteen'a i The E Street Band w Polsce. Wojciech Markos Markiewicz 

Odsłony: 6221