High Hopes - premiera nowej płyty Bossa 14.01.2014 r.

Kat.: Wiadomości Utw.: 25.11.2013 Wojciech Markos Markiewicz E-mail
High Hopes - nowy album Bruce'a Springsteena
High Hopes - nowy album Bruce'a Springsteena

Potwierdziła się lista utworów z albumu "High Hopes", o której wspominaliśmy dzień wcześniej na naszym Facebooku. Album dostępny będzie też w limitowanej wersji z DVD zawierającym całe "Born in the U.S.A. zagranie w Londynie podczas Hard Rock Calling w czerwcu 2013 r.

Nowa płyta Bruce Springsteena "High Hopes" ukaże się 14 stycznia 2014 r. Cześć nagrań zrealizowano na początku 2013 roku w Sydney. Przypomnijmy, że w tym czasie Little Stevena zastępował Tom Morello. Jak podaje serwis Backstreets.com w kilku starszych nagraniach będzie można usłyszeć zarówno Dannyego Federici i Clarence Clemonsa.

1. High Hopes - gościnnie Tom Morello 
2. Harry's Place - gościnnie  Tom Morello 
3. American Skin (41 Shots) - gościnnie Tom Morello 
4. Just Like Fire Would - gościnnie Tom Morello 
5. Down In The Hole  
6. Heaven's Wall - gościnnie Tom Morello 
7. Frankie Fell In Love 
8. This Is Your Sword 
9. Hunter Of Invisible Game - gościnnie Tom Morello 
10. The Ghost of Tom Joad - duet z Tom Morello 
11. The Wall 
12. Dream Baby Dream - gościnnie Tom Morello

Nieco inaczej wygląda okładka płyty. Być może wcześniej dostępny obrazek był "okładką" singla z utworem "High Hopes", który dostępny jest w wersji elektronicznej.

Można już zamawiać limitowaną wersję albumu "High Hopes" z płytą DVD zawierającą koncertową wersję całego albumu "Born in the U.S.A., zagraną przez Bossa i The E Street Band w Londynie podczas Hard Rock Calling w czerwcu 2013 r. Płytę "High Hopes" można też zamówić jako płytę winylową.

Odsłony: 2755